Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aku excentrická bruska Procraft PX20 | PX20
Kód: 121640Detailní popis produktu
Aku excentrická bruska Procraft PX20 je určena k broušení dřeva, kovu a plastu. Suchý zip umožňuje rychlou výměnu brusného papíru. Vysokou výkonnost práce umožňuje brusná hlavice s průměrem 125mm a silný motor s výkonem 240W. Pomocí regulátoru otáček lze nastavit optimální rychlost pro všechny materiály v rozmezí 5000–11000ot.min.-1. Rukojeť s pogumovaným povrchem umožňují dlouhodobé použití nářadí. Funkce odsávání zaručí čisté pracovní prostředí. Součástí dodávky jsou brusný papír a prachový vak. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 6973934253849 |
| Napětí akumulátoru, V/ mAh: | 20 |
| Otáčky: | 5000-11000 /min |
| Průměr kotouče, mm: | 125 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Průměr kmitání: | 2,5 mm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934253849 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
