Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aku multifunkční oscilační bruska PMT20bb Procraft (bez baterie a nabíječky) | PMT20bb
Kód: 121680Detailní popis produktu
Bruska multifunkční Procraft PMT20bb je určena k broušení, řezání různých materiálů. Silný motor otáček 19000 zaručuje vysoký brusný a řezný výkon. Funkce pozvolného rozběhu zaručí dlouhou bezporuchovou práci. Regulace otáček umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. Díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti zajišťuje možnost práci ve stísněných prostorech. Rychloupínání, zajištuje rychlou výměnu nástrojů. Součástí dodávky je škrabka, brusné listy, trojúhelníková brusná deska, přídavná rukojeť a adaptér na odsávání. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.47 kg |
| EAN: | 6976174160380 |
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Otáčky: | 19000 /min |
| úhel oscilace (oboustranný): | 3 |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6976174160380 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
