Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aku pila ocaska Procraft PSS20bb (bez baterie a nabíječky) | PSS20 bb
Kód: 120637Detailní popis produktu
AKU pila ocaska je užitečný pomocník pro veškeré rychlé řezy v domácí dílně i na zahradě. S použitím vhodného pilového listu můžete řezat dřevo do síly 150mm, ocel, neželezné kovy a plasty do 10mm. Jednoduchá výměna pilového listu bez použití nářadí. Součástí dodávky jsou 3x pilové listy na dřevo, pilový list na kov, kufr. Bezuhlíkový motor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 6977694791467 |
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Baterie LI-ion: | 2, 4, 8 Ah |
| Typ motoru: | Bezúhlíkový |
| Otáčky: | 3300 /min |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Maximální hloubka řezu: | 150 |
| Rozsah kmitu, mm: | 28 |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6977694791467 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
