Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aku rázový utahovák Procraft PWA50bb (PWA56) (bez baterie a nabíječky) | PWA50bb
Kód: 121679Detailní popis produktu
AKU rázový utahovák s 1/2» upínáním a kroutícím momentem 560Nm je praktický pomocník do každé dílny. Je vybaven moderním výkonným bezuhlíkový motorem prodlužujícím interval nabíjení akumulátoru. Je dodávaný v sestavě s nosným popruhem v kartonu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku rázové utahováky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 6973934255546 |
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Baterie LI-ion: | 2, 4, 8 Ah |
| Otáčky: | 2200 /min |
| Počet příklepů: | 3000 /min |
| Točivý moment: | 560 Nm |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Hmotnost: | 2,25 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934255546 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
