Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aku ruční pilka Procraft PKA16 | PKA16
Kód: 120515Detailní popis produktu
Snadná manipulace
Mini řetězová pila PKA16 je ideální pro údržbu zahrady. Díky nízké hmotnosti se s ním snadno manipuluje. Jakákoli větev nebude problémem. Už žádné těžké pily pro drobné práce!
Komfort
Manipulace s touto pilou je maximálně jednoduchá, stačí připojit baterii, stisknout tlačítko napájení, zobrazí se stav nabití baterie a můžete začít pracovat.
Snadné používání
Rukojeť řetězové pily je vybavena speciálním pogumovaným povrchem, který zajišťuje bezpečné uchopení při práci a zabraňuje snižuje riziko vyklouznutí nářadí. Je také vybavena ochranou proti náhodnému spuštění, takže je vhodná pro praváky i leváky.
Bezpečnost
Řetěz na horní straně má speciální kryt, který nebude překážet v práci, ale chrání uživatele před třískami, které vznikají při řezání.
Výkon
Při svých skromných rozměrech pila má značnou výkonovou zásobu, kterou zajišťuje bezkartáčový motor ve spojení s 16voltovým akumulátorem, což umožňuje provádět řezy po celé délce vodicí lišty bez přetížení nebo zaseknutí.
Kvalitní komponenty
Mini pila je vyrobena z nejmodernějších materiálů kombinujících lehkost, pevnost a odolnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 6973934251395 |
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
| Baterie LI-ion: | 2 Ah |
| Otáčky: | 4600 /min |
| Délka lišty: | 100 mm |
| Třída ochrany: | II |
| Rozteč řetězu: | 1/4 |
| Délka řetězu: | 28 článků |
| Rychlost řetězu: | 6,7 m/s |
| Vibrace: | 5 261 m/s2 ; K= ± 1,5 m/s2 |
| Hladina akustického tlaku: | 86,57 dB (A); K= ±3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | 86,57 dB (A); K= ±3 dB (A) |
| Akumulátor: | 2ks (součástí balení 2 ks) |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934251395 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
