Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Aku úhlová bruska Procraft PWA216 (bez baterie a nabíječky), 125mm | PWA216 bb
Kód: 120636Detailní popis produktu
AKU úhlová bruska Procraft PWA216bb je praktický pomocník pro použití všude tam, kde při řezání, broušení nebo leštění materiálu nechcete být omezováni přívodním kabelem. Bruska s možností změny regulace otáček a montáží přídavné rukojeti ve 3 pozicích. Součástí dodávky je transportní plastový kufr. Bezuhlíkový motor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku úhlové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 6977694790156 |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
| Baterie LI-ion: | 2, 4, 8 Ah |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Otáčky: | 0-3200/7500 /min |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6977694790156 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
