Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
ALCA Sifon trubkový dřezový DN 50/40 se dvěma přípojkami Ø 17–23 mm, převlečnou maticí G 6/4" a flexi hadicí A84-DN50/40E
Kód: 120179Detailní popis produktu
Použití
- Pro dřez
Vlastnosti
- Baleno do recyklovatelné LDPE fólie
- Dvě přípojky pro napojení pračky nebo myčky nádobí
- Materiál: recyklovaný polypropylen
- Napojení na odpadní trubku Ø40 mm nebo Ø50 mm
- Plastové části výrobku jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu
- Vyrobeno s důrazem na snižování emisí a odpadu
- Vyrobeno v České republice
Obsah balení
- Flexi hadice
- Matice pro připojení dřezové výpusti 6/4"
- Tělo sifonu se dvěma přípojkami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.392 kg |
| EAN: | 8595580585815 |
| Přípojka na hadici: | 17 - 23 mm |
| Průtok: | 60 l/min |
| Tepelný atest: | 95 ˚C |
| Zápachová uzávěra: | 64 mm |
| Výrobce: | ALCA |
| EAN: | 8595580585815 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
