Aplomo Calma 170×78 volně stojící hydromasážní vana, MO-1550T3
Kód: 120113Detailní popis produktu
Specifikace hydromasážní vany Lumo 170x80
- Rozměry - 170 × 78 × 60 cm (výška měřená v nejvyšším bodě akrylátu
- Materiál - akrylá
- Napájení: 220–240 V / 50 H
- Celkový výkon - cca 0,95 kW
Celkem 16 ks trysek z nerezové oceli
- vodní trysky (3,5″): 6 ks
- vodní trysky (1,5″): 2 ks
- vzduchové trysky (1″): 8 ks
Další vybavení
- Vodní čerpadlo 0,75 kW
- Vzduchové čerpadlo 0,2 kW
- Generátor ozonu
- Snímače hladiny vody(ochrana čerpadel proti poškození)
-
Podvodní SPA osvětlení: 1 ks (7 barev)
- Podvodní SPA osvětlení(7 barev)
- Ruční sprcha
- Termostatická baterie
- Podsvícený vodopád LED(7 barev)
- Opěrka hlavy: 1 ks (na přísavky)
- Ovládací pane
- Bluetooth
- Rádio
- Reproduktor
Funkce a systémy
- Regulace přisávání vzduchu do trysek
- Systém napowietřování vodních trysek
- Gravitační systém vysoušení rozvodů
- Systém Auto-Clean – automatické čištění potrubí a trysek
- Vodní i vzduchové čerpadlo mohou pracovat současně
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 105 kg |
| EAN: | 5908239685812 |
| Tvar vany: | klasické-obdélník |
| Délka vany: | 170cm |
| Materiál vany: | akrylát |
| Barva vany: | bílá |
| Šířka vany: | 80cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Aplomo |
| EAN: | 5908239685812 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
