Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
AQUALINE 35 nástěnná baterie, rozteč 100mm, ramínko ploché 160mm, chrom 52016
Kód: 122955Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.015 kg |
| EAN: | 8590913146770 |
| Barva: | Chrom |
| Balení: | 2 ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Nástěnná 100 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Aqualine |
| EAN: | 8590913146770 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
