Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Baterie akumulátorová, 12V Li-ion, 2000mAh Procraft 12/4 | 12/4
Kód: 120631Detailní popis produktu
Kompaktnost a komfort
12voltové baterie mají vynikající poměr velikosti a výkonu. Nejčastěji se používají u lehkého nářadí, kde je důležité, aby bylo možné přístroj ovládat jednou rukou, a to často na těžko přístupných místech.
Univerzálnost a spolehlivost
Tyto baterie můžete používat s jakýmkoli nářadím z řady 12 V nářadí Procraft. Pro zajištění maximální doby provozu doporučujeme zakoupit dvě baterie, abyste mohli jednu baterii nabíjet, zatímco druhá je v provozu. Kromě toho naše baterie používají pouze komponenty nejvyšší kvality, což eliminuje rychlou degradaci a ztrátu kapacity.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory a nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 6973934251579 |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Baterie LI-ion: | 2 Ah |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934251579 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
