Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
BENZÍNOVÉ VODNÍ ČERPADLO PROCRAFT WPH20 | WPH20
Kód: 120650Detailní popis produktu
Vodní vysokotlakové čerpadlo Procraft WPH20 je určeno k odčerpání vody s vysokým tlakem z nádrže na místa s větším terénním převýšením. Nebudete závislý na možnosti připojení k elektrické síti. Díky čtyřtaktnímu motoru s ventilovým rozvodem OHV, který zaručí výkonnost 20 krychlových metrů z hloubky až 7 m do výšky až 55 m. Robustní ochranný rám umožňuje použití čerpadla v jakýkoliv podmínkách a také usnadňuje transportování. Součástí dodávky je klíč na svíčku, hadicové svorky, hadicové hrdlo, převlečná matice, sací koš a těsnění. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 22.15 kg |
| EAN: | 6973934252293 |
| Vnitřní průměr vstupu a výstupu (palce): | 1.5 |
| Zdvih čerpadla: | 55m |
| Výška sání: | 7m |
| Max. kapacita: | 20 m3/h |
| Motor: | Model-168F Jednoválcový 4-doby, chlazený vzduchem, OHV |
| Vrtání x zdvih: | 65x45mm |
| Zdvihový objem: | 163cc |
| Kapacita palivové nádržky: | 3,6L |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Úroveň akustického tlaku LpA: | 83 dB (A) |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 98 dB (A) |
| Rozměry (v. x š. x d.), m: | 520x380x450 |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934252293 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
