Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Benzínový křovinořez Procraft T4350-S s dělitelnou hřídelí | T4350-S
Kód: 121523Detailní popis produktu
Benzínový křovinořez Procraft TP4350 je určen k sečení a vyžínání travnatých ploch, k odstranění dřevitých náletů do síly 2cm. Silný dvoutaktní motor 52ccm otáčkách 9000 zaručuje dlouhou bezporuchovou práci a vysoký výkon. Ovládání vysouvání struny je poloautomatické. Součástí dodávky je 1x runová hlava, 2x pilový kotouč na dřeviny, 3.zubý nůž, žací struna, nádoba na přípravu palivové směsi, dvouramenný popruh a sada klíčů. Průměr tyče 28mm a 9.hvězdicová osa v zaručí delší životnost převodů. Předepsaná směs oleje a benzínu je 1:40 (při záběhu 1:25) Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 6973934258165 |
| Motor: | benzínový, 2Т |
| Výkon motoru: | 2,9 HP |
| Objem motoru: | 52 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
| Otáčky: | 9000 /min |
| Hmotnost: | 10,4 kg |
| Směs paliva: | 25:1 |
| Příkon: | 1400 W |
| Záběr sečení, mm: | 415 |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934258165 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
