BESCO Čtvercový sprchový kout EXO-H GOLD Barva rámu - Zlatá, Rozměr A - 80, Rozměr B - 80, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 6 mm BCEXOH8080GC
Kód: 123413Detailní popis produktu
Čtvercový celoskleněný sprchový kout EXO-H GOLD vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Kout se skládá ze dvou protilehlých zalamovacích dveří, které se otevírají do prostoru. Spodní hrana dveřní skla je opatřena okapničkou, díky níž voda ze skla při otevření nesteče do prostoru koupelny, ale do vnitřního prostoru koutu.
Zástěna se dodává v universálním provedení.
Podívejte se na nabídku doplňků pro tento elegantní sprchový kout. A vybavte si kompletně Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a doplňků pro snadnou instalaci a údržbu celé vaší koupelny.
Pro Váš maximální komfort doporučujeme také sprchová madla, které také zvyšují bezpečnost Vašeho sprchování.
Přednosti a rozměry sprchového koutu EXO-H GOLD:
- Rám: hliníkový ve zlaté barvě
- Kovové panty u dveřních skel s přízdvihem ve zlaté barvě
- Sklo: bezpečnostní 6 mm čiré
- Otevírání: do prostoru
- Provedení: universální
- Výška: 195 cm
- Šířka vstupu: 102,2 / 112,2 cm
Rozměry:
- 80 × 80 × 195 cm (montážní rozměr 79 - 80 cm)
- 90 × 90 × 195 cm (montážní rozměr 89 - 90 cm)
ZÁRUKA 3 ROKY
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 5905832924706 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Zlatá |
| Bezrámové: | Ano |
| Série: | EXO-H |
| Směr_zavírání: | Univerzální Levé / Pravé |
| Typ_otvírání: | Do prostoru |
| Výplň: | Čiré bezpečnostní sklo - 6 mm |
| Bezbariérové: | Ano |
| Rozměr_C: | 195 cm |
| Vanička: | Bez vaničky |
| Tvar: | Čtvercový |
| Šířka_vstupu: | 102.2 cm,112.2 cm |
| Výroba_na_míru: | Ne |
| Rozměr_A: | 80 |
| Rozměr_B: | 80 |
| Skupina_artiklu: | S05B |
| BARVA_rámu: | Zlatá |
| Výrobce: | BESCO |
| EAN: | 5905832924706 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
