Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Besco Vica Slim+ akrylátová vana pro zabudování Délka vany: 170cm, WAVS-170-S-
Kód: 120428Detailní popis produktu
Specifikace akrylátové vany Vica
- designová akrylátová vana vhodná pro obložení (zabudování)
- provedení SLIM - okraj van pouze 1,5 cm
- materiál - vysoce kvalitní 100% sanitární akrylát
- povrchová úprava - bílý lesk
- součástí sifon a chromový přepad
- možnost volby barvy krytky přepadu a sifonu (chrom, zlatá, černá, bílá)
- bližší technická specifikace v galerii v nákresu
Popis akrylátové vany Vica
Moderní designová akrylátová vana určena pro obložení (zabudování, jejíž atypický originální tvar dodá Vaší koupelně na moderním vzhledu a Vám na zcela novém zážitku při koupeli. Vysoce kvalitní sanitární akrylát zajišťuje dlouhou životnost a stabilitu.
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 85 kg |
| Délka vany: | 170cm |
| Tvar vany: | oválné |
| Materiál vany: | akrylát |
| Barva vany: | bílá |
| Šířka vany: | 80cm |
| Záruka: | 10 let |
| Výrobce: | Besco |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
