Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
BESCO Walk-in sprchový kout AVEO s možností pevné boční stěny Barva rámu - Chrom/Leštěný hliník (ALU), Pevná stěna - Bez pevné stěny, Rozměr A - 100, Rozměr C - 195, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm BCAVEO100
Kód: 36558Detailní popis produktu
Walk-in sprchový kout AVEO nabízí revoluční řešení bez použití pohyblivých dveří, rohových vzpěr a pantů. Ve spojení s moderními odtokovými kanálky vznikne zcela bezbariérový prostor pro sprchování. Zástěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla.
Rozpěrná tyč do max délky 120cm je součástí balení.
Sprchový kout lze doplnit o pevnou boční stěnu, která pomáhá efektivně omezit rozstřik vody mimo sprchový prostor a zároveň zachovává elegantní vzhled walk-in řešení.
Samostaná čelní stěna lze instalovat na vaničku nebo přímo na podlahu. V případě, že zvolíte kombinaci s pevnou boční stěnou, instalace je možná jen na podlahu. Při této montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vody podlahové odtokové žlaby.
Rozměry čelní stěny:
- 90 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 88,5 - 90 cm
- 100 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 98,5 - 100 cm
- 110 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 108,5- 110 cm
- 120 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 118,5- 120 cm
- 130 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 128,5 - 130 cm
- 140 × 195 (výška) cm, montážní rozměr 138,5 - 140 cm
Sklo: 8 mm čiré bezpečnostní sklo
Rozměry boční stěny:
- 30 x 195 cm
- 50 x 195 cm
- ZÁRUKA 3 ROKY
Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchová baterie skvěle doplní design vašeho sprchového koutu, sprchová růžice s masážními tryskami zajistí komfort při sprchování a držák sprchové růžice za skvělou cenu. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 44 kg |
| EAN: | 5908239688240 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Chrom |
| Bezrámové: | Ano |
| Série: | Aveo |
| Směr_zavírání: | Univerzální Levé / Pravé |
| Typ_otvírání: | Pevná a dělící stěna |
| Výplň: | Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm |
| Bezbariérové: | Ano |
| Rozměr_C: | 195 |
| Vanička: | Bez vaničky |
| Tvar: | Walk-in |
| Šířka_vstupu: | 120 cm |
| Výroba_na_míru: | Ne |
| Montážní_rozměr: | 88,5 - 90 cm,98,5 - 100 cm,108,5 - 110 cm,118,5 - 120 cm,128,5 - 130 cm,138,5 - 140 cm |
| Rozměr_A: | 100 |
| Katalog: | HOPA Koupelny |
| Skupina_artiklu: | S05B |
| Pevná_stěna: | Bez pevné stěny |
| BARVA_rámu: | Chrom/Leštěný hliník (ALU) |
| Výrobce: | BESCO |
| EAN: | 5908239688240 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
