Bruckner ELZA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 80x80cm, bílá 801.111.4
Kód: 120038Související produkty
Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 8590913130373 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 800 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Tvar: | Čtvercové |
| Průměr odpadu: | 90 mm |
| Rozměr: | 80x80 cm |
| Délka: | 800 mm |
| Materiál: | Litý mramor |
| Záruka: | 2 roky |
| Reliéf (povrch) dna: | Hladký |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | Bruckner |
| EAN: | 8590913130373 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
