Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Bruska na vrtáky Procraft EBS250 | EBS250
Kód: 120518Detailní popis produktu
Bruska na vrtáky Procraft EBS250 je určena k ostření špiček spirálových vrtáků. Robustní motor s výkonem 70 W umožňuje vysokou kvalitu zpracování. Zároveň bruska disponuje kompaktními rozměry. Zaručuje broušení vrtáků o průměru 3 až 10 mm a díky vyměnitelné hlavici lze zpracovat vrtáky o průměru 8 až 16 mm. Součástí balení je vyměnitelná hlavice. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky na vrtáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 6972622484664 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 70 W |
| Otáčky: | 1600 /min |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Průměr vrtáku: | 3-10/8-16 mm |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622484664 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
