Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Bruska pilových řetězů Procraft SK1200 | SK1200
Kód: 121650Detailní popis produktu
Ostřička řetězových pil Procraft SK1200 je určena k rychlému a efektivnímu broušení a ostření všech řetězů elektrických i motorových pil. Kvůli možnosti nastavení úhlu natočení rámu a hloubky ostření usnadní naostření řetězu. Motor s výkonem 85W a vysokých otáček až 5000 zaručuje vysokou kvalitu ostření. Ovládací páčka zaručuje možnost rychloupínání řetězu. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusky pilových řetězů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 6976174160168 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 85 W |
| Otáčky: | 5000 /min |
| Rozměry kotouče: | 108х23х3,2 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6976174160168 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
