Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Bruska stolní dvoukotoučová PROCRAFT PAE1350 | PAE1350
Kód: 120493Detailní popis produktu
Dvoukotoučová bruska Procraft PAE1350 je určena k broušení dřevěných, plastových, kovových, a tak i nekovových materiálů. Silný, tichý a bezúdržbový indukční motor s výkonem 400 W a vysokých otáček až 2980 zaručuje perfektní kvalitu broušení. Dva brusné kotouče o zrnitostech P80, P36 a průměru 200 mm slouží na hrubší a jemné broušení. Pro vysokou stabilitu stroje slouží čtyři gumové nožičky a kovová konstrukce stroje s možností ukotvení na pracovní desku. Součástí výbavy jsou opěrné plochy pro obrobky a ochranné sklo. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní brusky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10.15 kg |
| EAN: | 6972622480796 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 400 W |
| Otáčky: | 2980 /min |
| Průměr kotoučů,/mm: | 200 |
| Tloušťka kotoučů,/mm: | 16 |
| Hrubost kotoučů: | P36 a P80 |
| Závit: | M12 |
| Hmotnost: | 9,3 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622480796 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
