Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Demoliční kladivo Procraft PSH2500 | PSH2500
Kód: 121669Detailní popis produktu
Bourací kladivo Procraft PSH2500 je určeno k práci se stavebními materiály jako jsou cihly, beton nebo kámen. Regulace příklepů umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. Síla úderu 45 J a výkon až 1450 úderů za minutu usnadní většinu bouracích prací. Rukojeť s antivibračním odpružením a s protiskluzovým měkčeným povrchem umožňuje vysoký komfort a delší používání. Uchycení typu HEX dovoluje rychlou a snadnou výměnu nástroje. Jako příslušenství lze použít HEX ploché – špičaté nebo tvarované sekáče. Součástí dodávky je plochý a špičatý sekáč, tuba na mazivo a přepravní kufr. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 23.5 kg |
| EAN: | 6972622487122 |
| Příkon: | 1240 W |
| Max. průměr vrtání beton: | 75 mm |
| Síla jednotlivého úderu: | 45 J |
| Počet příklepů: | 1450 /min |
| Hmotnost: | 11 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622487122 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
