Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Demoliční kladivo Procraft PSH2600 | PSH2600
Kód: 121671Detailní popis produktu
Bourací kladivo Procraft PSH2600 je určeno k práci se stavebními materiály jako jsou cihly, beton nebo kámen. Regulace příklepů umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. Síla úderu 50J a výkon až 1400 úderů za minutu usnadní většinu bouracích prací. Rukojeť s antivibračním odpružením a s protiskluzovým měkčeným povrchem umožňuje vysoký komfort a delší používání. Uchycení typu HEX dovoluje rychlou a snadnou výměnu nástroje. Jako příslušenství lze použít HEX ploché – špičaté nebo tvarované sekáče. Součástí dodávky je špičatý sekáč, tuba na mazivo a přepravní kufr. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20.15 kg |
| EAN: | 6976174160649 |
| Příkon: | 1200 W |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Napětí: | 230 V |
| Síla jednotlivého úderu: | 50 J |
| Počet příklepů: | 1400 /min |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6976174160649 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
