Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
GSI TONO WC mísa stojící, Geniusflush, 36x53cm, spodní/zadní odpad, bílá ExtraGlaze 641011
Kód: 123169Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce zahrnuje dva typy WC - stojící a závěsné - navržené tak, aby zaručovaly všestrannost a stylistickou konzistenci v jakémkoli koupelnovém prostředí. Závěsná toaleta je vybavena splachovacím systémem Swirlflush®, známým pro svou účinnost a tichý chod, zatímco stojící toaleta využívá systém Geniusflush®, který optimalizuje výkon a zároveň snižuje spotřebu vody.
SérieTONO zahrnuje WC mísy a bidety v provedení bílá lesk a dalších barevných provedeních.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Technologie splachování GeniusFlush®
GeniusFlush® - toalety bez tradičního oplachového kruhu. Patentovaný splachovací systém od společnosti GSI dosahuje díky inovativnímu řešení maximální efektivity a tichosti. Splachování je umístěno ve střední části toalety a je na pohled zcela skryté. Okraj, který vymezuje cirkulaci vody v okamžiku spláchnutí, byl minimalizován a získal jemnější zakřivení.
Toto zdokonalení v kombinaci s glazurou Extraglaze®, která dodává keramice dokonale hladký povrch a působivý lesk, zajišťuje maximální hygienu a snížení námahy při čištění WC. Samozřejmostí je duální systém splachování s množstvím vody 3 nebo 4,5 l.


Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura
Extraglaze® Antibacterial
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 8057729352011 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 420 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 36x42x53 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | ExtraGlaze;Odpad spodní;Odpad zadní;Skryté uchycení |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Technologie splachování: | GeniusFlush |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 3 l / 4,5 l |
| 3D model: | ANO |
| Výrobce: | GSI |
| EAN: | 8057729352011 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
