Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Hydraulický zvedák pojízdný Procraft PJ30 | PJ30
Kód: 120739Detailní popis produktu
Pojízdný hydraulický zvedák Procraft PJ30 je určen k zdvihání automobilů. Nízký profil umožňuje zvedání automobilů se sníženou světlou výškou podvozku. Zvedák má zdvihací kapacitu 3 tuny a zdvihový rozsah od 135 mm do 400 mm. Konstrukce z kvalitního ocelového pláště zvyšuje odolnost. Ergonomické madlo a čtyři robustní kolečka usnadňují manipulaci. Součástí dodávky je tyč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.65 kg |
| EAN: | 6973934255430 |
| Zvedací kapacita: | 3 t |
| Minimální výška: | 135 mm |
| Maximální výška: | 400 mm |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934255430 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
