Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Hydraulický zvedák Procraft PJ16 | PJ16
Kód: 120728Detailní popis produktu
Hydraulický zvedák Procraft PJ16 je určen k zdvihání automobilů, ve stavebnictví a průmyslu. Konstrukce je z kvalitní litiny, vybavena bezpečnostním ventilem. Zvedák má zdvihací kapacitu 16 tun a zdvihový rozsah od 225 mm do 425 mm a vybaven šroubovací patkou. Pohodlné zdvihání a plynulé spouštění břemen usnadňují práci. Součástí dodávky je tyč. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.25 kg |
| EAN: | 6973934255386 |
| Zvedací kapacita: | 16 t |
| Minimální výška: | 225 mm |
| Maximální výška: | 425 mm |
| Výška zdvihu, mm: | 140 mm |
| Nastavení výšky, mm: | 60 mm |
| Hmotnost: | 7,3 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934255386 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
