Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Kerra Aruba GL DEEP čtvrtkruhový sprchový kout s vaničkou Rozměr koutu: 90x90cm, 33423_90X
Kód: 120368Detailní popis produktu
Specifika sprchového koutu Aruba GL DEEP
- čtvrtkruhové provedení s hlubokou vaničkou a intergrovaným sedátkem
- bezpečnostní tvrzené průhledné sklo
- dvoukřídlé posuvné dveře - vstup 43 cm u rozměru 80 a 53 cm pro rozměr 90 cm
- vyklápěcí dveře - lepší čistitelnost
- kvalitní magnetické lišty na dveřích
- ložiska - horní zdvojená
- profily - hliník/chrom
- akrylátová sprchová vanička - bílá, výška vaničky 39,5 cm, hloubka 24.5 cm
- ostatní technické specifikace jsou v nákresu - galerie produktu
| Název | Délka | Šířka | Výška včetně vaničky |
| Aruba GL DEEP 80 | 80 cm | 80 cm | 210 cm |
| Aruba GL DEEP 90 | 90 cm | 90 cm | 210 cm |
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 105 kg |
| EAN: | 5907548125828 |
| Rozměr koutu: | 90x90cm |
| Barva profilu koutu: | chrom |
| Tvar koutu: | čtvrtkruh |
| Typ otevírání koutu: | posuvný |
| Výška koutu: | 210cm |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | Kerra |
| EAN: | 5907548125828 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
