Kerra Heidi čtvercový sprchový kout Rozměr koutu: 90x90cm, 33344_90X
Kód: 119894Detailní popis produktu
Specifika u sprchového koutu Heidi
- čtvercové provedení
- jednokřídlé dveře s pojezdovým systémem pro otevíráním na boční stěnu sprchového koutu
- univerzální provedení - pravé/levé - lze ovlivnit montáží
- bezpečnostní tvrzené sklo o síle 6 mm - čiré - opatřeno ochrannou vrstvou KERRA PROTECT
- profily - hliník, chrom
- lze použít s odtokovým kanálkem nebo sprchovou vaničkou
- instalační rozmezí 78,5 x 78,5 x 195 cm; 88,5 x 88,5 x 195 cm
Popis sprchového koutu Heidi
Sprchový kout Heidi k dostání ve dvou rozměrových a barevných variantách, je svým specifickým a ojedinělým systémem otevírání dveří něčím výjmečným a to především v jednoduchosti způsobu a možnosti vytvoření pohodlného vstupu.
Tabulka rozměrů sprchového koutu Heidi
| Název | Délka | Šířka | Výška |
| Heidi 80 | 78,5 cm | 78,5 cm | 195 cm |
| Heidi 90 | 88,5 cm | 88,5 cm | 195 cm |
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty a zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 5907548125958 |
| Rozměr koutu: | 90x90cm |
| Tvar koutu: | čtverec |
| Typ otevírání koutu: | posuvné |
| Barva profilu koutu: | chrom |
| Výška koutu: | 195cm |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | Kerra |
| EAN: | 5907548125958 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
