Klíčový zámek na koloběžku Procraft SC1200.12K | SC1200.12K
Kód: 123334Detailní popis produktu
Klíčový zámek na koloběžku Procraft SC1200.12K
Klíčový zámek
2 klíče
Držák součástí balení
Bezpečnostní úroveň: 2/10 - nelze překousnout běžnými kleštěmi
Záruka: 3 roky
Zámek na ochranu kola, koloběžky a dalších dopravních prostředků. Lanko o průměru 12 mm s ochranným pláštěm poskytuje základní ochranu proti poškození a poškrábání. Praktický klíčový mechanismus zajišťuje jednoduché a pohodlné zamykání. Součástí balení jsou dva klíče a držák.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 6978880185893 |
| Barva: | Stříbrná |
| Délka, mm: | 1200 |
| Průměr: | 12 mm |
| Materiál: | Ocel + Polyvinylchlorid |
| Hmotnost: | 0,306 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6978880185893 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
