Kódový zámek na kolo Procraft SC1200.12C | SC1200.12C
Kód: 123333Detailní popis produktu
Kódový zámek na kolo Procraft SC1200.12C
4místný číselný zámek
Resetovatelný kód: Ano (původně 0000)
Držák součástí balení
Bezpečnostní úroveň: 2/10 - nelze překousnout běžnými kleštěmi
Záruka: 3 roky
Zámek na ochranu kola, koloběžky a dalších dopravních prostředků. Ocelové lanko o průměru 12 mm s ochranným pláštěm poskytuje základní ochranu proti poškození a poškrábání. Nastavitelný 4místný kódový zámek umožňuje kombinaci od 0000 do 9999 pro pohodlné používání bez klíče.
Instrukce pro změnu kódu:
- Otevřete zámek: Nastavte aktuální kód (0000 u nového zámku) přesně proti značkám na těle zámku a otevřete jej.
- Otočte vnitřním kroužkem:
Uvnitř otevřeného mechanismu se nachází plastový vroubkovaný kroužek. Otočte jej po směru hodinových ručiček až na doraz. - Nastavte nový kód:
Držte kroužek v otočené poloze a nastavte novou kombinaci číslic přesně podle značek. - Vraťte kroužek zpět:
Otočte plastový kroužek zpět proti směru hodinových ručiček do původní polohy. Nový kód je uložen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 6978880185879 |
| Barva: | Stříbrná |
| Délka, mm: | 1200 |
| Průměr: | 12 mm |
| Materiál: | Ocel + Polyvinylchlorid |
| Hmotnost: | 0,334 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6978880185879 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
