Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Kotoučová, rozbrušovací pila na kov Procraft AM3550 | AM3550
Kód: 121134Detailní popis produktu
Kotoučová pila na kov Procraft AM3550 je určena ke zkracování kovových, ocelových a odlévaných materiálů. Silný motor s příkonem 2600W a otáčeky 4200 zaručuje vysoký řezný výkon. Rychloupínací svěrák usnadní uchycení řezaného materiálu. Přesné a rychlé nastavení úhlu řezání. Součástí dodávky jsou klíč a uhlíkové kartáče. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 14.6 kg |
| EAN: | 6973934257977 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 2600 W |
| Otáčky: | 4200 /min |
| Průměr kotouče: | 355, (14»)/25,4 mm |
| Hmotnost: | 14,6 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934257977 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
