Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Lavedo Duet koupelnové zrcadlo s LED podsvícením Rozměr: 80cm, 4161_80C
Kód: 112467Detailní popis produktu
Popis zrcadla Duet s LED osvětlením
- zrcadlo LED - podsvícené páskem - velice efektní
- rozměry zrcadla 70x60 cm, 80x60 cm, 90x60(š,v)
- zrcadlo je odolné proti vlhkosti
- možnost použití vodorovně i svisle
- moderní design
ZMĚNA POPISU PRODUKTU VYHRAZENA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Rozměr: | 80cm |
| Šířka nábytku: | 90cm |
| Barva nábytku: | bílá |
| Osvětlení zrcadla: | LED podsvícení |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Lavedo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
