Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Magnet úhlový Procraft WH13S | WH13S
Kód: 121109Detailní popis produktu
Úhlový svářecí magnet Procraft je určen k fixaci a dočasného spojení kovových materiálů při svaření, vrtání. Budete tak mít obě ruce volné, tím usnadní a zrychlí práci. Vysoká nosnost zaručí silnou a stabilní fixaci materiálu v požadované poloze. Úhly 45°,90°,135°. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 6973934256499 |
| Volitelné úhly: | 45°,90°,135° |
| Nosnost: | 13 kg |
| Hmotnost: | 0,67 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934256499 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
