Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mereo Dřezová nástěnná baterie, Pego, 150 mm, s ramínkem plochým rovným 250 mm, chrom CB30201P
Kód: 123241Detailní popis produktu
Tato dřezová nástěnná baterie pochází ze série vodovodních baterií Pego, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy.Moderní nástěnná dřezová baterie v chromovaném provedení vyniká čistým designem s rovným plochým ergonomicky tvarovaným ramínkem, které dodává baterii výrazný a praktický charakter. Kombinace oblých přechodů, štíhlého těla a ploché ovládací páky působí kompaktně a technicky precizně. Díky nástěnnému provedení s roztečí 150 mm nabízí pohodlné používání a dostatek prostoru při každodenní práci v kuchyni. Baterie je vybavena kvalitní keramickou kartuší o průměru 35 mm pro plynulé a přesné ovládání vody.
- rozteč 150 mm
- ramínko ploché rovné 250 mm
- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 8592480136734 |
| Typ: | Dřezová |
| Barva: | Chrom |
| Série: | Pego |
| Design: | Oblý |
| Rozteč: | 150 mm |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Varianta: | Nástěnná |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Výrobce: | Mereo |
| EAN: | 8592480136734 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
