Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mereo Nástěnná baterie do byt. jádra, Pego, 150 mm, s plochým ramínkem 300 mm, bez příslušenství CB60204P
Kód: 123247Detailní popis produktu
Tato nástěnná baterie do byt. jádra pochází ze série vodovodních baterií Pego, která představuje cenově nenáročné řešení při zachování spolehlivosti a kvality povrchové úpravy.Moderní nástěnná baterie do bytového jádra v chromovaném provedení kombinuje praktické řešení s čistým a funkčním designem.
Charakteristickým prvkem je dlouhé ploché rovné ramínko, které poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné používání a zároveň dodává baterii technicky elegantní vzhled. Kompaktní tělo s ergonomickou ovládací pákou a hladkými liniemi působí jednoduše a nadčasově, díky čemuž se baterie snadno začlení do různých typů koupelen. Nástěnné provedení s roztečí 150 mm umožňuje snadnou instalaci a praktické využití zejména v bytových jádrech. Baterie je vybavena kvalitní keramickou kartuší o průměru 35 mm pro plynulé a přesné ovládání vody.
- rozteč 150 mm
- ramínko rovné ploché 300 mm
- keramická kartuš 35 mm
- garantovaná záruka 10 let
- servis vodovodních baterií zajištěný v rámci ČR a SR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Panelákové |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 8592480136697 |
| Typ: | Pro bytová jádra |
| Barva: | Chrom |
| Série: | Pego |
| Design: | Oblý |
| Rozteč: | 150 mm |
| Kartuše: | 35 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Varianta: | Bytové jádro |
| Ovládání baterie: | Páková |
| Výrobce: | Mereo |
| EAN: | 8592480136697 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
