Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mereo Výpusť uzavírací CLIC-CLAC, celokovová s přepadem, pochromovaná mosaz, ø 5/4", vytahovací CH03VB
Kód: 10729Detailní popis produktu
Celokovová uzavírací výpusť se sítkem CLIC-CLAC o průměru 5/4" v chromovaném provedení s elegantním bílým keramickým vrškem zaujme moderním kulatým designem a kvalitním zpracováním z pochromované mosazi.Výpusť je s přepadem a disponuje praktickým vytahovacím sítkem, díky kterému lze vrchní část s uzávěrem snadno vyjmout a jednoduše vyčistit od nečistot, vlasů a dalšího odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592480074357 |
| Typ: | Výpustě;Dřezová výpusť |
| Tvar: | Kulatý |
| Barva: | Chrom |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Materiál: | Pochromovaná mosaz |
| Délka/Výška: | 110 mm |
| Způsob ovládání: | Uzavírací, Clic-Clac |
| Výrobce: | Mereo |
| EAN: | 8592480074357 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
