Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mereo Výpusť uzavírací se sítkem CLIC-CLAC ø 5/4" s keramic. vrškem, celokov.chrom. bez přepadu, vytahov. CH04VB
Kód: 120443Detailní popis produktu
Celokovová uzavírací výpusť se sítkem CLIC-CLAC o průměru 5/4" v chromovaném provedení s elegantním bílým keramickým vrškem zaujme moderním kulatým designem a kvalitním zpracováním z pochromované mosazi.Výpusť je bez přepadu a disponuje praktickým vytahovacím sítkem, díky kterému lze vrchní část s uzávěrem snadno vyjmout a jednoduše vyčistit od nečistot, vlasů a dalšího odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592480137670 |
| Typ: | Výpustě;Dřezová výpusť |
| Tvar: | Kulatý |
| Barva: | Chrom |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Délka/Výška: | 110 mm |
| Způsob ovládání: | Uzavírací, Clic-Clac |
| Výrobce: | Mereo |
| EAN: | 8592480137670 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
