Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
METAFORM MYLINE polička do sprchy, 241x30x111mm, černá mat 105T10001
Kód: 123148Detailní popis produktu
Police MYLINE z nerezové oceli představují elegantní a prostorově úsporné řešení pro uložení sprchové kosmetiky. Díky odtokovým drážkám se na jejich povrchu nehromadí voda, což usnadňuje údržbu a zachovává čistý vzhled. Minimalistický design podtrhne moderní charakter koupelny. Rovné police jsou navíc vybaveny praktickými háčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drátěný program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.248 kg |
| EAN: | 8003062866302 |
| Barva: | Černá |
| Šířka: | 288 mm |
| Výška: | 164 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 288x164x95 mm |
| Délka: | 288 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička |
| Instalace: | Vrtání |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | METAFORM |
| EAN: | 8003062866302 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
