Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Mixxus Baterie na studenou vodu BIB-01 | BIB-01
Kód: 122707Detailní popis produktu
Kohoutek MIXXUS BIB‑01 je určen pro nástěnnou montáž a skvěle se hodí k použití v různých prostředích – od kuchyní až po koupelny. Vyrobený z nerezové oceli SUS304 vyniká vysokou odolností proti korozi i mechanickému poškození, což zaručuje dlouhou životnost. Otočný ovládací mechanismus umožňuje pohodlné používání i v menších prostorách. Model se vyznačuje kompaktními rozměry a moderním designem, díky čemuž je vhodný jak do současných, tak i klasických interiérů. Při instalaci kohoutku máte jistotu kvalitní dodávky vody, protože výrobky značky MIXXUS jsou navrženy v souladu s mezinárodními standardy bezpečnosti a kvality.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Váha výrobku: | 0,17 kg |
| Váha balení: | 0,02 kg |
| Barva: | Nerez |
| Délka výtoku: | 30 mm |
| Rozměr A: | 117 mm |
| Rozměr B: | 20 mm |
| Rozměr C: | 90 mm |
| Průměr: | 1/2 |
| Výrobce: | Mixxus |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
