Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Nabíječka, pro 16V Li-ion baterie Procraft 16/3 | 16/3
Kód: 120633Detailní popis produktu
Pro domácí použití
Autonomii akumulátorového nářadí zajišťuje nejen kapacita a počet baterií, ale také možnost jejich včasného nabití. K tomu se hodí nabíječka akumulátorů Procraft.
Volba pro každou příležitost
Naprostá většina nářadí používá k provozu jednu baterii, takže k zajištění nepřetržitého provozu postačí sada minimálně 2 baterií a 1 nabíječky. Jednu baterii nabíjejte, zatímco je druhá v provozu. Při běžném provozu zůstane doba nabíjení vždy kratší než doba potřebná k vybití.
Univerzálnost a spolehlivost
Nabíječka Procraft komunikuje s elektronikou baterie a maximálně optimalizuje proces nabíjení. Každý z nabíjených akumulátorů je monitorován samostatně, čímž je vyloučena možnost nesprávného nabíjení. Jakmile nabití dosáhne 100%, nabíječka udržuje pouze maximální nabití akumulátoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory a nabíječky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 6973934251555 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Napětí akumulátoru: | 16 V |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934251555 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
