Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Pásová pila BT350-80 Procraft | BT350-80
Kód: 121799Detailní popis produktu
Pásová pila Procraft BT350-80 je určená k řezaní dřeva, plastu. Podélné pravítko a úhlové pravítko zajistí řezy materiálu o výšce do 80 mm. Naklápěcí stůl s rychlo-upínáním a stupnicí pro diagonální řezy. Silný motor s příkonem 350 W zaručuje dlouhou bezporuchovou práci. Možnost připojení vysavače (průměr odsávacího hrdla100mm) zaručí čisté pracovní prostředí. Rozměr pásu 1400 (až1425) průměr kol 210 a šírka 16,5mm. Součástí dodávky jsou montážní klíče. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 6976174163978 |
| Příkon: | 350 W |
| Napájení: | 230-240 |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Otáčky: | 1500 /min |
| Maximální výška: | 80 mm |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6976174163978 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
