Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Pila přímočará Procraft ST1500 | ST1500
Kód: 121735Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 6972622481366 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 600 W |
| Počet zdvihů, /min: | 0-3000 |
| Max. hloubka řezu dřevo/ocel/hliník (mm): | 80/ / |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622481366 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
