Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Pilový řetěz PROCRAFT 3/8 52 článků | 3/8 52
Kód: 120472Detailní popis produktu
Pilové řetězy Procraft jsou určeny do motorových a elektryckých pil k řezání nebo zpracování palivového dřeva, odvětování. Díky kvalitní a velice odolné oceli zaručí vysoký řezný výkon a dlouhou životnost ostří. Zamezí zpětným rázům a snižuje vibrace a tím usabdní práci. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lišty a řetězy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 6977694791283 |
| Rozteč řetězu: | 3/8 |
| Počet článků: | 52 |
| Tloušťka vodícího článku: | 1,3 mm (0,050'') |
| Hmotnost: | 0,23 kg |
| Pro modely: | K1800, PKA40Li, PKA40/2, GS-58X |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6977694791283 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
