Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Pistole horkovzdušná PROCRAFT PH2000 | PH2000
Kód: 120464Detailní popis produktu
Horkovzdušná pistole Procraft PH2000 je určena k odstranění barev, laku, fólií, k sušení nových vrstev, k tvarování a ohýbání plastů. Regulace teploty v rozsahu 50-600°C a průtoku vzduchu
v rozsahu 250-500l/min umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. LCD displej zobrazuje velikost průtoku vzduchu a teplotu. Lehká a laků konstrukce zaručí dlouhou práci bez únavy. Součástí dodávky jsou 4 trysky a příruční kufr. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.95 kg |
| EAN: | 6972622485920 |
| Příkon: | 2000 W |
| Pracovní teplota: | 50 / 600 ℃ |
| Objem vzduchu, převodovka: | 250 L / min |
| Vzduchový výkon: | 500 L / min |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Poloha vypínače 1: | 50°C; 250-500l/min |
| Poloha vypínače 2: | 50-650°C; 250-500l/min |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622485920 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
