Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Polysan ROLLS vanová zástěna 1000x1500mm, čiré sklo BS-R100
Kód: 118736Související produkty
Detailní popis produktu
- Při instalaci vanové zástěny do niky přes celou délku vany se použije magnetický profil BS-R02
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 8590913130199 |
| Šířka: | 1000 mm |
| Výška: | 1500 mm |
| Typ otevírání: | Posuvné |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Barva profilu: | Chrom |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Polysan |
| EAN: | 8590913130199 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
