Polysan Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, nízký, krytka zlato 17916G
Kód: 114382Související produkty
Detailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství sprchových vaniček |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.316 kg |
| EAN: | 8590729077688 |
| Barva: | Zlato |
| Balení: | 1 ks |
| Sifon pro otvor vaničky: | 90 mm |
| Výbava: | Nízký;PVD |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 40 mm |
| Výrobce: | Polysan |
| EAN: | 8590729077688 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
