Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Příklepová vrtačka Procraft PS1350M | PS1350M
Kód: 120562Detailní popis produktu
Elektrické příklepové vrtačky Procraft PS1350 a PS1350M jsou určeny k vrtání do dřeva, betonu a kovu. Regulace otáček umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. Silný motor s výkonem 1050 W a vysokých otáček až 2950 zaručuje dlouhou bezporuchovou práci. Funkce vrtání s příklepem usnadní a zrychlí práci s cihlou, betonem a kamenem. Rychloupínací sklíčidlo u vrtačky PS1350M umožňuje snadné a rychlé upnutí vrtáků a stopkových nástrojů do průměru 13 mm. Možností změny směru otáček dovoluje povolování a utahování šroubů. Součástí dodávky jsou uhlíkové kartáče. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 6972622489492 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 1050 W |
| Otáčky: | 0-2950 /min |
| Typ sklíčidla: | na klíč |
| Režimy: | vrtání/vrtání + příklep |
| Max. upínací průměr sklíčidla (mm): | 13 |
| Vrtací výkon ocel, dřevo (mm): | 10/25 |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6972622489492 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
