Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Přímá bruska Procraft SG1020 | SG1020
Kód: 121719Detailní popis produktu
Bruska přímá Procraft SG1020 koutová je určena k čištění kovových povrchů a čištění koutových svarů, řezání kovů v nepřístupný místech pro klasickou úhlovou brusku.
Stroj je určen pro práci s brusnými kotouči o průměru 150mm s upínáním M14.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.3 kg |
| EAN: | 6973934253924 |
| Napětí: | 230 V |
| Frekvence: | 50 Hz |
| Příkon: | 1020 W |
| Otáčky: | 5000 /min |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Regulace otáček: | ANO |
| Hmotnost: | 2,4 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6973934253924 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
