Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Rámová lupínková pila Procraft TS120-406 | TS120-406
Kód: 121800Detailní popis produktu
Rámová lupínková pila Procraft TS120-406 je určena pro jemnou mechanickou práci, výrobu hraček, modeláře. Vestavená univerzální ruční brusky umožnuje broušení, odhrotování, frézování, gravírování.
S regulací chodu pilového plátku umožňuje nastavení optimálních parametrů při práci s různými materiály. Vybavená lampou pro osvětlení pracovního prostoru. Součástí dodávky je montážní klíče. Balení karton.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.4 kg |
| EAN: | 6976174163985 |
| Příkon: | 120 W |
| Otáčky: | 400-1600 min-1 /min |
| Maximální délka ramene: | 406 mm |
| Maximální výška materiálu: | 50 mm |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
| Výrobce: | Procraft |
| EAN: | 6976174163985 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
