Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder AKASYA kosmetické zrcátko na postavení, 105x227mm, černá/akácie 03118110
Kód: 122976Detailní popis produktu
Elegantní série koupelnových doplňků AKASYA z masivního akáciového dřeva propojuje přírodní krásu s moderním minimalistickým designem. Teplé odstíny dřeva v kombinaci s matně černými detaily vytvářejí nadčasový a harmonický vzhled.
Každý kus je originál díky jedinečné kresbě akáciového dřeva, které vyniká svou pevností, odolností vůči vlhkosti a dlouhou životností. Kolekce dodá koupelně příjemnou atmosféru, teplo a přirozenou eleganci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 4006956197135 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 112 mm |
| Výška: | 275 mm |
| Hloubka: | 115 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 112x275x115 mm |
| Materiál: | Dřevo;Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956197135 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
