Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder AKASYA mýdlenka na postavení, akácie 2192311
Kód: 122973Detailní popis produktu
Elegantní série koupelnových doplňků AKASYA z masivního akáciového dřeva propojuje přírodní krásu s moderním minimalistickým designem. Teplé odstíny dřeva v kombinaci s matně černými detaily vytvářejí nadčasový a harmonický vzhled.
Každý kus je originál díky jedinečné kresbě akáciového dřeva, které vyniká svou pevností, odolností vůči vlhkosti a dlouhou životností. Kolekce dodá koupelně příjemnou atmosféru, teplo a přirozenou eleganci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky a misky na mýdlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.096 kg |
| EAN: | 4006956197609 |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 140 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 140x20x90 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956197609 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
