Omezený provoz 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z provozních důvodů bude náš e-shop ve dnech 21. a 22. května nedostupný. Od 23. května jsme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Ridder DAHLIA dávkovač mýdla na postavení, zelená petrol 2174553
Kód: 122979Detailní popis produktu
Elegantní série doplňků DAHLIA v petrolejově zeleném provedení rozsvítí interiér každé koupelny. Pokud byste rádi oživili svou koupelnu s minimálním úsilím, sáhněte po této kolekci.
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnový program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.361 kg |
| EAN: | 4006956187273 |
| Průměr: | 95 mm |
| Barva: | Zelená |
| Šířka: | 95 mm |
| Výška: | 123 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
| Balení: | 1 ks |
| Rozměr: | 95x123 mm |
| Materiál: | Polyresin |
| Objem dávkovače: | 300 ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Výrobce: | Ridder |
| EAN: | 4006956187273 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
